Hakkımızda

Açık Mavi 2015 yılından bugüne kadar yabancı uzmanlarla alan çalışması yapmaktadır. Açık Mavi bu süreç içerisinde edindiği tecrübe, bilgi, birikim ve yabancı uzmanların desteğiyle bir inisiyatifden kurumsal bir yapıya dönüşme kararı alarak 2016 yılında Açık Mavi Çözüm Merkezi’ni kurdu.Psikolojik danışmanlık ve eğitim merkezi olan Açık Mavi'nin deneyimli psikologları, psikolojik değerlendirmeler, öğrenme ve kariyer değerlendirmesi, göreve uygunluk, velayet ve boşanma ile çeşitli psikolojik değerlendirmelerle doğru teşhisle sorunun nedenlerini ortaya koymaktır. Alanımızda en gelişmiş değerlendirme testleri ve araçları ile, sorunun nedenini (tanımını)ortaya koyar ve  sonuç olarak çözüm için gerekli süreci belirler. 

Açık Mavi’nin bağımsız uzmanları, kritik kararlar almak için yüksek kaliteli, ampirik temelli bulgular ve öneriler sunar.Süreç başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra raporlarla geri bildirim yapar.

Psikoloji Merkezimiz, hizmet alanlarına ek olarak, çocuklar için sosyal beceriler, özgüven ve eğitim sorunları ile başa çıkma konularında destekler sunmaktadır.

 

Açık Mavi Çözüm Merkezi Ayrıca ;

Haziran 2019 tarihi itibariyle STANFORD BİNET BEŞİNCİ VERSİYON (SB5)’unun Türkiye Distribütörü olmuştur.

  • Ülkemizde Ocak 2018 yılı itibariyle STANFORD BİNET BEŞİNCİ VERSİYONunun İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ilestandardizasyon çalışmasına başlanmıştır. Son versiyon; entelektüel bozuklukları, her alandaki gecikmeleri ve yetersizlikleri hesaplamak için kullanılabilecektir. www.stanfordbinet.com.tr

 

Nisan 2021 Tarihinde SUBBON Aplikasyonunu Kullanıma Başlandı.

  • 0 ile 6 yaş arası çocuklar için bilimsel temelle hazırlanan, çocuk gelişimini günlük takip edebilen uygulamasını (tur-ing) SUBBON’u 2 yıl süren bir çalışmanın ardından kullanıma açtı. (Temmuz 2021 yılında 5 dilde kullanımı planlanmıştır.) www.subbon.com

 

Anadolu Yakası : İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cd. Yüksel Üçüncü İş Merkezi K:4 D: 9 Bostancı- Ataşehir / İstanbul
Şirket Merkezi : Mehmetçik Cad. No:90/4 Fulya - Şişli / İSTANBUL


AçıkMavi Ps. ve Çözüm Merkezi Ltd. Şti. © 2021. Tüm hakları saklıdır.